Aktuális állásajánlataink

IRODAI ASSZISZTENS DIÁKMUNKA

Nyári munkát keresel egyetemistaként? Érdekel az irodai asszisztencia?

Képes vagy MsOffice programok felsőfokú használatára? (különösképp Excel és Word)

Szeretnél egy dinamikus, elkötelezett és összetartó kollektíva tagja lenni?

Akkor köztünk a helyed!

Cégünk több mint 20 éve működő, Budapest 14. kerületi telephellyel rendelkező, stabil piaci háttérrel rendelkező kéménytechnikával foglalkozó vállalkozás.

Főbb feladatok, munkák:

Irodavezető munkájának támogatása, asszisztensi feladatok ellátása

– szkennelés, adatrögzítés, dokumentumok előkészítése aláírásra

– táblázatkészítés, szövegszerkesztés

– telefonok kezelése

– időpont egyeztetés a Megrendelőkkel

– levelek kezelése

Végzettség:

– Középfokú iskolai végzettség

– Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony (25 év alatt lehetsz passzív is!)

Szakmai gyakorlat:

– Nem feltétel, pályakezdők is jelentkezhetnek

Az álláshoz tartozó elvárások:

– MS Office programok felhasználói szintű ismerete (Word, Excel)

– Megbízhatóság, szorgalom

– Önálló munkavégzés

– Precíz, alapos munkavégzés

– Jó alkalmazkodó készség

– Stressztűrés és terhelhetőség

– Jó kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt

Amit kínálunk:

– Munkaidő: napi 4 óra

– Munka kezdés: azonnal

– Munkavégzés helye: Budapest 14. kerület

Bérigénnyel feltüntetett fényképes önéletrajzodat várjuk az iroda@kemenyszakerto.hu e-mail címre.

Építőipari műszaki kivitelezéshez segéderőt keresünk

Több mint 20 éve működő, Budapest 14. kerületi telephellyel rendelkező, stabil piaci háttérrel rendelkező kéménytechnikával foglalkozó vállalkozásunk bővíti csapatát.

Ha szeretne egy dinamikus, elkötelezett és összetartó kollektíva tagja lenni, keressen bennünket! Főbb feladatok, munkák:

– Kéménybélelés

– Tetőjárda építés

– Az ehhez kapcsolódó munkák elvégzése

Végzettség:

– Általános iskola

– Nem feltétel a szakirányú végzettség, betanulási lehetőséget biztosítunk.

– Gépészeti, építési, egyéb műszaki területen szerzett Az álláshoz tartozó elvárások:

– Fizikai munkára való alkalmasság (50 kilogrammnál nagyobb súlyú gépek, eszközök mozgatása, lépcsőzés)

– Magasban végzett munkára való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

– Kéménytechnikai kivitelezésben, építőiparban végzett gyakorlati tapasztalat

– B kategóriás jogosítvány

– Teljes munkaidős foglalkoztatás

– Versenyképes jövedelem

– Stabil, bővülő vállalati háttér, lendületes fiatal csapat

– Hosszú távú együttműködés

– Szakmai fejlődés

Vállalkozás működési területe elsősorban:  Budapest, Pest Megye – projekt jelleggel Dunántúl 2-3 megyéje.

Juttatások:

– Motivációs csomag

Bérigénnyel feltüntetett fényképes önéletrajzát várjuk az iroda@kemenyszakerto.hu e-mail címre.